Opis inwestycji

Inwestycja Awicenny to przemyślane i zielone osiedle w zabudowie rodzinnej składające się z 6 budynków zlokalizowanych na osiedlu Oporów. Zadbaliśmy o to, aby ten projekt wyróżniał się jakością wykonania i dogodnościami znajdującymi się na jego terenie. Dzięki kameralnej atmosferze i wszechobecnej ciszy to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Awicenny to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy chcą cieszyć się spokojną okolicą bez potrzeby rezygnacji z korzyści jakie daje dostęp do infrastruktury centrum Wrocławia.

Inwestycja zakłada 104 przestronne i funkcjonalne lokale z ogródkami, tarasami bądź balkonami dzięki, którym można odetchnąć od spraw codziennych. Pod budynkami, na poziomie -1 znajdować się będą podziemne miejsca parkingowe dopasowane do potrzeb mieszkańców.

Wysokiej jakości wykończenie i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne sprawią, że każdy odnajdzie tu miejsce dla siebie. Liczna zieleń i miejsca do odpoczynku sprawią, że zakochasz się w tym miejscu na wiele lat.

Wiemy jak ważny jest komfort mieszkania, dlatego we wszystkich budynkach zamontowane zostaną cichobieżne windy, które nie będą oddziaływać na harmonię i spokój mieszkańców.

Lokalizacja inwestycji bogata jest tereny zielone i rekreacyjne a rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala na sprawne dostanie się do dowolnego punktu w centrum Wrocławia.

Rozwiń opis
2

budynki

4

kondygnacji

91

komfortowych i rozkładowych mieszkań

28-107 m2

metraż mieszkań

Lokalizacja

1,8KM

Park Grabiszyński

Park o powierzchni 48 hektarów, składa się z dwóch części – północnej oraz południowej. Na jego terenie odnajdziemy szczególne atrakcje, takie jak aleję lipową, minipole golfowe czy liczne place zabaw.

9KM

Fontanna Multimedialna

Największa multimedialna fontanna w Polsce o powierzchni blisko 1 hektara z 300 dyszami (potrafiące wystrzelić strumień wody na 40m), które tworzą niepowtarzalne, magiczne spektakle.

6,5KM

Galeria Dominikańska

Centrum handlowe zlokalizowane pomiędzy Placem Dominikańskim a bł. Czesława i Oławską. Powstało w roku 2001 i posiada blisko 100 sklepów znajdujących się na 30.000 m2 powierzchni.

6,8KM

Panorama Racławicka

Niezwykle ważne miejsce dla każdego patrioty. Panoramiczy obraz, przedstawiający Bitwę pod Racławicami został namalowany przeszło 120 lat temu i zajmuje powierzchnię 1.800 m2.

4,7KM

Sky Tower

Najwyższy budynek w Polsce mierzący blisko 215 m, na którego kompleksie znajdują się lokale mieszkalne, biurowe oraz handlowo usługowe.

5,8KM

Wroclavia

Centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane na osiedlu Huby – dawnych Polach Stawowych. Na terenie kompleksu znajduje się ponad 200 sklepów różnej kategorii.

6,1KM

Wrocławski Rynek

Ten średniowieczny plac targowy jest jednym z największych rynków Europy, z największymi ratuszami w Polsce. Miejsce to, to niezliczona ilość atrakcji, restauracji i miejsc, które warto odwiedzić.

8,7KM

Wrocławski Rynek

Ten średniowieczny plac targowy jest jednym z największych rynków Europy, z największymi ratuszami w Polsce. Miejsce to, to niezliczona ilość atrakcji, restauracji i miejsc, które warto odwiedzić.

1KM

Lasek Oporowski

Niewielki kompleks leśny o powierzchni ponad 8 hektarów. Zróżnicowany drzewostan jest miejscem dla życiu wielu gatunków roślin i zwierząt. Las uznawany jest za cenny ekologicznie.

symbol
typ lokalu
metraż
piętro
ilość pokoi
status
C.K1.3.06
Mieszkanie
62.52 m2
3 piętro
2
Zarezerwowane
C.K1.3.10
Mieszkanie
106.62 m2
3 piętro
2
Zarezerwowane

Dlaczego i2 Development?

9

lat na rynku

24

zrealizowane projekty deweloperskie

14

projektów w realizacji

83 500

m2 powierzchni użytkowej zrealizowanych projektów

Lider wrocławskiego
rynku mieszkaniowego


Stale kilkanaście inwestycji w trakcie realizacji.

Najwyższa na rynku stabilność
i bezpieczeństwo finansowe


Spółka od 2016 r. notowana na GPW w Warszawie.

Własna firma wykonawcza


Gwarancja wysokiej jakości - kontrola procesu inwestycyjnego.

Artykuły

Dziennik budowy