Opis inwestycji

Inwestycja Bieńkowice to urokliwe osiedle w południowej części Wrocławia o niskiej zabudowie gwarantujące ciszę i spokój. Zaprojektowane specjalnie dla osób ceniących wygodę miejsca w którym przebywają.

To kameralne, zielone miejsce na miejskiej mapie cechuje zróżnicowanie powierzchni lokali i wysoki standard wykończenia. 3-wielorodzinne budynki to 96 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań i aż 127 miejsc parkingowych w garażach podziemnych.

Miejsce idealne dla każdego kto chce połączyć wielkomiejski styl życia z ustronnym i relaksującym otoczeniem.

Do mieszkań na I i II piętrze oraz skrajnych, znajdujących się na poddaszu przynależą jasne i duże balkony z widokiem na zieloną okolicę. Mieszkania na parterze będą posiadały własne, zielone przestrzenie, które będą idealnie wypełniały wolny czas na świeżym powietrzu.

Teren inwestycji został architektoniczne zoptymalizowany, dzięki czemu znajdziemy tu miejsca na rowery, wygodne ławki czy bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Nowoczesna architektura wpisuję się w styl budownictwa Grupy i2 Develompent, która na pierwszym miejscu stawia komfort i wygodę nie tylko mieszkania ale i użytkowania terenów zielonych i części wspólnych.

Lokalizacja świetnie współgra z rozwiniętą komunikacją, dzięki której dostaniemy się szybko i sprawnie w dowolne miejsce we Wrocławiu.

Rozwiń opis
3

budynki

4

kondygnacji

96

komfortowych i rozkładowych mieszkań

34-79 m2

metraż mieszkań

Lokalizacja

200M

Park Bieńkowicki

Niewielki, zielony i szczególnie zadbany park położony na osiedlu Bieńkowice.

6,7KM

Fontanna Multimedialna

Największa multimedialna fontanna w Polsce o powierzchni blisko 1 hektara z 300 dyszami (potrafiące wystrzelić strumień wody na 40m), które tworzą niepowtarzalne, magiczne spektakle.

6,2KM

ZOO

Ogród Zoologiczny we Wrocławiu to wyjątkowa atrakcja, nie tylko dla najmłodszych. Zajmujący ponad 33 hekatary jest najstarszym tego typu obiektem w Polsce, który prezentuje przeszło 10.000 zwierząt.

7,4KM

Galeria Dominikańska

Centrum handlowe zlokalizowane pomiędzy Placem Dominikańskim a bł. Czesława i Oławską. Powstało w roku 2001 i posiada blisko 100 sklepów znajdujących się na 30.000 m2 powierzchni.

7,5KM

Panorama Racławicka

Niezwykle ważne miejsce dla każdego patrioty. Panoramiczy obraz, przedstawiający Bitwę pod Racławicami został namalowany przeszło 120 lat temu i zajmuje powierzchnię 1.800 m2.

7KM

Sky Tower

Najwyższy budynek w Polsce mierzący blisko 215 m, na którego kompleksie znajdują się lokale mieszkalne, biurowe oraz handlowo usługowe.

6,5KM

Wroclavia

Centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane na osiedlu Huby – dawnych Polach Stawowych. Na terenie kompleksu znajduje się ponad 200 sklepów różnej kategorii.

7,8KM

Wrocławski Rynek

Ten średniowieczny plac targowy jest jednym z największych rynków Europy, z największymi ratuszami w Polsce. Miejsce to, to niezliczona ilość atrakcji, restauracji i miejsc, które warto odwiedzić.

symbol
typ lokalu
metraż
piętro
ilość pokoi
status
A2.4.7
Mieszkanie
46.95m2
3 piętro
3
Zarezerwowane
A1.4.4
Mieszkanie
47.04m2
3 piętro
3
Zarezerwowane

Dlaczego i2 Development?

9

lat na rynku

24

zrealizowane projekty deweloperskie

14

projektów w realizacji

83 500

m2 powierzchni użytkowej zrealizowanych projektów

Lider wrocławskiego
rynku mieszkaniowego


Stale kilkanaście inwestycji w trakcie realizacji.

Najwyższa na rynku stabilność
i bezpieczeństwo finansowe


Spółka od 2016 r. notowana na GPW w Warszawie.

Własna firma wykonawcza


Gwarancja wysokiej jakości - kontrola procesu inwestycyjnego.

Artykuły

Dziennik budowy