Opis inwestycji

Inwestycja Księcia Witolda 46 to niepowtarzalna okazja aby zamieszkać w tradycyjnej części Starego Miasta na styku Wrocławskiego Rynku i lewobrzeżnej części Odry. 139 apartamentów znajdujących się w dwóch budynkach zlokalizowanych przy ulicy Wysypy Mieszczańskiej, wykonanych w nowoczesnej technologii – definiujących nowy standard dla naszych Klientów, umożliwią niezakłócony widok na panoramę miasta i znajdującą się w pobliżu rzekę.

Ponadczasowe, duże przeszklone przestrzenie oraz tarasy ujmują swoją przemyślaną konstrukcją, która pozwoli na wyjątkowe chwile spędzone w tym nietuzinkowym miejscu.

Docelowo, XI-piętrowe budynki otoczy wszechobecna zieleń i pnącza, które sprawią, że przebywanie w tym miejscu przyniesie ukojenie i zachęci do odpoczynku z rodziną lub przyjaciółmi. Wyjątkowe materiały otulające wszystkie powierzchnie inwestycji zostały dopasowane do statusu lokalizacji i potrzeb przyszłych mieszkańców – wiemy, że to dla Was ważne. Szanujemy to miejsce i chcemy aby żyło w harmonii z historią architektury Wrocławia.

Mieszkania zostały dopasowane do zaspokojenia różnych potrzeb kupujących, dlatego znajdziemy tu 22-metrowe studia jak i ponad 200-metrowe lokale, które pozwolą na spełnienie marzeń związanych z planowaniem i urządzaniem. Wyłącznie od Ciebie zależy w jaki sposób będziesz tu mieszkał – to może być Twoja kreatywna przestrzeń.

Planowana promenada od mostu Sikorskiego do mostu Pomorskiego nada nowy charakter ulicy, który w połączeniu z butikami, restauracjami czy kawiarniami na parterze inwestycji pozwoli Ci na wykreowanie własnej definicji wolnego czasu i wytchnienia od spraw codziennych. Księcia Witolda 46 to idealne miejsce do integracji, wydzielona strefa, dostępna dla każdego z mieszkańców jest jednocześnie klubem i siłownią, w której można spędzić wspólny czas lub zorganizować imprezę bez konieczności oddalania się od swojego miejsca zamieszkania.

Bezpieczeństwo w budynku zapewni profesjonalna ochrona a każda z kondygnacji posiadać będzie kontrolę dostępu. Na Twoim piętrze nie pojawi się osoba, której nie oczekujesz.

To wyjątkowe miejsce może być Twoje. Bezpośredni dostęp do rzeki, kawiarni i ścisłego centrum w połączeniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę miasta stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niesztampowego miejsca w sercu Wrocławia.

Rozwiń opis
2

budynki

12

kondygnacji

139

komfortowych i rozkładowych mieszkań

22-203 m2

metraż mieszkań

Lokalizacja

3,8KM

Fontanna Multimedialna

Największa multimedialna fontanna w Polsce o powierzchni blisko 1 hektara z 300 dyszami (potrafiące wystrzelić strumień wody na 40m), które tworzą niepowtarzalne, magiczne spektakle.

3,5KM

ZOO

Ogród Zoologiczny we Wrocławiu to wyjątkowa atrakcja, nie tylko dla najmłodszych. Zajmujący ponad 33 hekatary jest najstarszym tego typu obiektem w Polsce, który prezentuje przeszło 10.000 zwierząt.

1,2KM

Galeria Dominikańska

Centrum handlowe zlokalizowane pomiędzy Placem Dominikańskim a bł. Czesława i Oławską. Powstało w roku 2001 i posiada blisko 100 sklepów znajdujących się na 30.000 m2 powierzchni.

1,3KM

Panorama Racławicka

Niezwykle ważne miejsce dla każdego patrioty. Panoramiczy obraz, przedstawiający Bitwę pod Racławicami został namalowany przeszło 120 lat temu i zajmuje powierzchnię 1.800 m2.

850M

Promenada Staromiejska

Pas zielenie położony wzdłuż fortyfikacji Fosy Miejskiej w obrębie Starego Miasta. Idealne miejsce na odpoczynek i aktywność fizyczną.

2,1KM

Sky Tower

Najwyższy budynek w Polsce mierzący blisko 215 m, na którego kompleksie znajdują się lokale mieszkalne, biurowe oraz handlowo usługowe.

2KM

Wroclavia

Centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane na osiedlu Huby – dawnych Polach Stawowych. Na terenie kompleksu znajduje się ponad 200 sklepów różnej kategorii.

600M

Wrocławski Rynek

Ten średniowieczny plac targowy jest jednym z największych rynków Europy, z największymi ratuszami w Polsce. Miejsce to, to niezliczona ilość atrakcji, restauracji i miejsc, które warto odwiedzić.

900M

Wyspa Słodowa

Niewielka wyspa na rzece Odrze w obrębie Starego Miasta, stanowiąca miejsce spotkań dla młodzieży akademickiej. Obiekt cenny w przestrzenie aktywności kulturalnych.

symbol
typ lokalu
metraż
piętro
ilość pokoi
status

Nie odnaleziono lokali

Dlaczego i2 Development?

9

lat na rynku

24

zrealizowane projekty deweloperskie

14

projektów w realizacji

83 500

m2 powierzchni użytkowej zrealizowanych projektów

Lider wrocławskiego
rynku mieszkaniowego


Stale kilkanaście inwestycji w trakcie realizacji.

Najwyższa na rynku stabilność
i bezpieczeństwo finansowe


Spółka od 2016 r. notowana na GPW w Warszawie.

Własna firma wykonawcza


Gwarancja wysokiej jakości - kontrola procesu inwestycyjnego.

Artykuły

Dziennik budowy