Opis inwestycji

Śrutowa 10 to nowoczesna 6- kondygnacyjna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Wrocławia – na styku Rynku głównego i Wyspy Słodowej, która jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu ze znajomymi. Połączenie współczesności i historii nadaje temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

W budynku znajdować się będzie aż 25 mieszkań o zróżnicowanej powierzchnie dopasowanej do potrzeb naszych Klientów – wychodzimy na przeciw tym, którzy chcą generować maksymalne korzyści z zakupionego apartamentu.

Stylowa elewacja sprawi, że budynek idealnie wpiszę się w pobliską przestrzeń miejską. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom architektonicznym, zapewniającym duże możliwości aranżacyjne, inwestycja wyjdzie naprzeciw zróżnicowanym gustom naszych Klientów.

Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Rozwiń opis
1

budynek

6

kondygnacji

25

komfortowych i rozkładowych mieszkań

22-246 m2

metraż mieszkań

Lokalizacja

340M

Wyspa Słodowa

Niewielka wyspa na rzece Odrze w obrębie Starego Miasta, stanowiąca miejsce spotkań dla młodzieży akademickiej. Obiekt cenny w przestrzenie aktywności kulturalnych.

900M

Wrocławski Rynek

Ten średniowieczny plac targowy jest jednym z największych rynków Europy, z największymi ratuszami w Polsce. Miejsce to, to niezliczona ilość atrakcji, restauracji i miejsc, które warto odwiedzić.

1,1KM

Panorama Racławicka

Niezwykle ważne miejsce dla każdego patrioty. Panoramiczy obraz, przedstawiający Bitwę pod Racławicami został namalowany przeszło 120 lat temu i zajmuje powierzchnię 1.800 m2.

1,2KM

Galeria Dominikańska

Centrum handlowe zlokalizowane pomiędzy Placem Dominikańskim a bł. Czesława i Oławską. Powstało w roku 2001 i posiada blisko 100 sklepów znajdujących się na 30.000 m2 powierzchni.

3,2KM

ZOO

Ogród Zoologiczny we Wrocławiu to wyjątkowa atrakcja, nie tylko dla najmłodszych. Zajmujący ponad 33 hekatary jest najstarszym tego typu obiektem w Polsce, który prezentuje przeszło 10.000 zwierząt.

3,3KM

Fontanna Multimedialna

Największa multimedialna fontanna w Polsce o powierzchni blisko 1 hektara z 300 dyszami (potrafiące wystrzelić strumień wody na 40m), które tworzą niepowtarzalne, magiczne spektakle.

2,8KM

Sky Tower

Najwyższy budynek w Polsce mierzący blisko 215 m, na którego kompleksie znajdują się lokale mieszkalne, biurowe oraz handlowo usługowe.

2,4KM

Wroclavia

Centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane na osiedlu Huby – dawnych Polach Stawowych. Na terenie kompleksu znajduje się ponad 200 sklepów różnej kategorii.

symbol
typ lokalu
metraż
piętro
ilość pokoi
status
U2
Lokal usługowy
60.82m2
parter
1
Zarezerwowane

Dlaczego i2 Development?

9

lat na rynku

24

zrealizowane projekty deweloperskie

14

projektów w realizacji

83 500

m2 powierzchni użytkowej zrealizowanych projektów

Lider wrocławskiego
rynku mieszkaniowego


Stale kilkanaście inwestycji w trakcie realizacji.

Własna firma wykonawcza


Gwarancja wysokiej jakości - kontrola procesu inwestycyjnego.

Artykuły

Dziennik budowy