Opis inwestycji

Liczący 14 pięter biurowiec Wielka 27 będzie najwyższym budynkiem biurowym we Wrocławiu. Szklana elewacja z pionowymi detalami doda lekkości strzelistej bryle budynku i doskonale doświetli powierzchnie najmu okalające centralnie zaprojektowany trzon komunikacyjny i sanitarny.

Zewnętrzne ściany będą w całości przeszklone, z wysokimi od podłogi do sufitu, uchylnymi kwaterami okennymi z podwójnym szkleniem niwelującym hałas dobiegający z ulicy. Z wyższych pięter rozciągać się będzie wspaniały widok na miasto, a z najwyższych nawet na pobliskie pasma górskie okalające Równinę Wrocławską. Część biur posiadać będzie wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy.

Powierzchnia biurowa wszystkich piętrach zostanie wybudowana jako open- space, aby móc ją dowolnie zaaranżować zgodnie z potrzebami przyszłych najemców. Układ kondygnacji oraz instalacje zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający podzielenie każdej kondygnacji na dwóch, trzech lub czterech najemców, dzięki czemu metraż biura może wynosić od 100 do 700 m2 na piętrze. W ten sposób Wielka 27 jako jedna z nielicznych nowych inwestycji biurowych na rynku wrocławskim może odpowiedzieć na potrzeby najemców poszukujących biur o niewielkich metrażach, ale w dobrej lokalizacji i w wysokim standardzie.

W reprezentacyjnym, wysokim na 2 kondygnacje holu wejściowym znajdzie się całodobowa recepcja, która czuwać będzie nad komfortem i bezpieczeństwem najemców. Pracownicy recepcji przeprowadzą gości przez system kontroli dostępu do budynku oraz będą czuwać nad pozostałymi systemami bezpieczeństwa, jak monitoring, SSP i BMS. Hol wejściowy został zaprojektowany nie tylko jako wizytówka budynku i jego strefa wejściowa, ale również miejsce, w którym najemcy będą mogli spędzić czas na pracy własnej czy niezobowiązującym spotkaniu z klientami. Hol będzie miał bezpośrednie połączenie z kawiarnią serwującą również śniadania i lunche dla najemców.

 

Biurowiec mieści się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia- ul. Powstańców Śląskich, która łączy centrum z obwodnicą śródmiejską i autostradową na południu miasta. Strategiczna lokalizacja pozwala na szybkie i sprawne przemieszczanie się komunikacją publiczną, rowerem lub pieszo do najważniejszych punktów w mieście. Dwupasmowa ul. Powstańców Śląskich pozwala na dogodny dojazd do budynku oraz wyjazd z Wrocławia we wszystkich kierunkach. Do dyspozycji najemców, na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się garaż dla samochodów, a na tyłach budynku rowerownia chroniona kontrolą dostępu.

Rozwiń opis
0

budynki

kondygnacji

1

komfortowych i rozkładowych mieszkań

0-0 m2

metraż mieszkań

Lokalizacja

170M

Sky Tower

Najwyższy budynek w Polsce mierzący blisko 215 m, na którego kompleksie znajdują się lokale mieszkalne, biurowe oraz handlowo usługowe.

1KM

Wroclavia

Centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane na osiedlu Huby – dawnych Polach Stawowych. Na terenie kompleksu znajduje się ponad 200 sklepów różnej kategorii.

1,5KM

Park Skowroni

Niezwykle urokliwy park, położony w południowej części Wrocławia – zajmujący powierzchnię blisko 25 hektarów. Na terenie znajdują się korty tenisowe i liczne deptaki pieszo-rowerowe.

2KM

Wrocławski Rynek

Ten średniowieczny plac targowy jest jednym z największych rynków Europy, z największymi ratuszami w Polsce. Miejsce to, to niezliczona ilość atrakcji, restauracji i miejsc, które warto odwiedzić.

2,2KM

Galeria Dominikańska

Centrum handlowe zlokalizowane pomiędzy Placem Dominikańskim a bł. Czesława i Oławską. Powstało w roku 2001 i posiada blisko 100 sklepów znajdujących się na 30.000 m2 powierzchni.

2,5KM

Panorama Racławicka

Niezwykle ważne miejsce dla każdego patrioty. Panoramiczy obraz, przedstawiający Bitwę pod Racławicami został namalowany przeszło 120 lat temu i zajmuje powierzchnię 1.800 m2.

3,9KM

ZOO

Ogród Zoologiczny we Wrocławiu to wyjątkowa atrakcja, nie tylko dla najmłodszych. Zajmujący ponad 33 hekatary jest najstarszym tego typu obiektem w Polsce, który prezentuje przeszło 10.000 zwierząt.

4,5KM

Fontanna Multimedialna

Największa multimedialna fontanna w Polsce o powierzchni blisko 1 hektara z 300 dyszami (potrafiące wystrzelić strumień wody na 40m), które tworzą niepowtarzalne, magiczne spektakle.

symbol
typ lokalu
metraż
piętro
ilość pokoi
status
Niezbędne
Mieszkanie
m2
Wolne

Dlaczego i2 Development?

9

lat na rynku

24

zrealizowane projekty deweloperskie

14

projektów w realizacji

83 500

m2 powierzchni użytkowej zrealizowanych projektów

Lider wrocławskiego
rynku mieszkaniowego


Stale kilkanaście inwestycji w trakcie realizacji.

Najwyższa na rynku stabilność
i bezpieczeństwo finansowe


Spółka od 2016 r. notowana na GPW w Warszawie.

Własna firma wykonawcza


Gwarancja wysokiej jakości - kontrola procesu inwestycyjnego.