Opis inwestycji

Liczący 14 pięter biurowiec Wielka 27 będzie najwyższym budynkiem biurowym we Wrocławiu. Szklana elewacja z pionowymi detalami doda lekkości strzelistej bryle budynku i doskonale doświetli powierzchnie najmu okalające centralnie zaprojektowany trzon komunikacyjny i sanitarny.

Zewnętrzne ściany będą w całości przeszklone, z wysokimi od podłogi do sufitu, uchylnymi kwaterami okennymi z podwójnym szkleniem niwelującym hałas dobiegający z ulicy. Z wyższych pięter rozciągać się będzie wspaniały widok na miasto, a z najwyższych nawet na pobliskie pasma górskie okalające Równinę Wrocławską. Część biur posiadać będzie wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy.

Powierzchnia biurowa wszystkich piętrach zostanie wybudowana jako open- space, aby móc ją dowolnie zaaranżować zgodnie z potrzebami przyszłych najemców. Układ kondygnacji oraz instalacje zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający podzielenie każdej kondygnacji na dwóch, trzech lub czterech najemców, dzięki czemu metraż biura może wynosić od 100 do 700 m2 na piętrze. W ten sposób Wielka 27 jako jedna z nielicznych nowych inwestycji biurowych na rynku wrocławskim może odpowiedzieć na potrzeby najemców poszukujących biur o niewielkich metrażach, ale w dobrej lokalizacji i w wysokim standardzie.

W reprezentacyjnym, wysokim na 2 kondygnacje holu wejściowym znajdzie się całodobowa recepcja, która czuwać będzie nad komfortem i bezpieczeństwem najemców. Pracownicy recepcji przeprowadzą gości przez system kontroli dostępu do budynku oraz będą czuwać nad pozostałymi systemami bezpieczeństwa, jak monitoring, SSP i BMS. Hol wejściowy został zaprojektowany nie tylko jako wizytówka budynku i jego strefa wejściowa, ale również miejsce, w którym najemcy będą mogli spędzić czas na pracy własnej czy niezobowiązującym spotkaniu z klientami. Hol będzie miał bezpośrednie połączenie z kawiarnią serwującą również śniadania i lunche dla najemców.

 

Biurowiec mieści się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia- ul. Powstańców Śląskich, która łączy centrum z obwodnicą śródmiejską i autostradową na południu miasta. Strategiczna lokalizacja pozwala na szybkie i sprawne przemieszczanie się komunikacją publiczną, rowerem lub pieszo do najważniejszych punktów w mieście. Dwupasmowa ul. Powstańców Śląskich pozwala na dogodny dojazd do budynku oraz wyjazd z Wrocławia we wszystkich kierunkach. Do dyspozycji najemców, na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się garaż dla samochodów, a na tyłach budynku rowerownia chroniona kontrolą dostępu.

Rozwiń opis

Powierzchnia biurowa typu open-space

Powierzchnia biurowa wszystkich piętrach zostanie wybudowana jako open- space, aby móc ją dowolnie zaaranżować zgodnie z potrzebami przyszłych najemców. Układ kondygnacji oraz instalacje zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający podzielenie każdej kondygnacji na dwóch, trzech lub czterech najemców, dzięki czemu metraż biura może wynosić od 100 do 700 m2 na piętrze. W ten sposób Wielka 27 jako jedna z nielicznych nowych inwestycji biurowych na rynku wrocławskim może odpowiedzieć na potrzeby najemców poszukujących biur o niewielkich metrażach, ale w dobrej lokalizacji i w wysokim standardzie.

W reprezentacyjnym, wysokim na 2 kondygnacje holu wejściowym znajdzie się całodobowa recepcja, która czuwać będzie nad komfortem i bezpieczeństwem najemców. Pracownicy recepcji przeprowadzą gości przez system kontroli dostępu do budynku oraz będą czuwać nad pozostałymi systemami bezpieczeństwa, jak monitoring, SSP i BMS.

Materiały do pobrania

Prezentacja budynku Wielka 27

pdf 23.98 MB
pobierz plik

Zapraszamy do kontaktu z działem komercjalizacji

tel. +48 71 376 60 00
tel. +48 533 405 806
biuro@bbridge.pl

pl. Jana Pawła II 9
50-136 Wrocław
(Nowy Alexanderhaus)

Dlaczego i2 Development?

9

lat na rynku

24

zrealizowane projekty deweloperskie

14

projektów w realizacji

83 500

m2 powierzchni użytkowej zrealizowanych projektów

Lider wrocławskiego
rynku mieszkaniowego


Stale kilkanaście inwestycji w trakcie realizacji.

Własna firma wykonawcza


Gwarancja wysokiej jakości - kontrola procesu inwestycyjnego.